ARKADAŞ ORTAMI

ARKADAŞ ORTAMI

Ortam Arkadaşlıkla oluşur.

Yalnız mısınız? Bu soruyu evet olarak cevaplıyorsanız yalnızlığınızı ortam’a bağlanarak saniyeler içinde sonlandırabilirsiniz. Kullanıcıların yapmış oldukları tercihler ve sitenin aldığı hitler göz önünde bulundurulunca Türkiye’de en fazla tercih edilen ve anlık sohbet (chat) oluşturabilen en güvenli ortam‘dasınız. 

Yalnızlık çoğu zaman sıkıcı bir durumdur. İstemeden de olsa ara sıra hepimiz yalnızlaşırız. Siz de şu sıralar yalnızsınız ve bu kendinizi zaman zaman kötü hissetmenize mi sebep oluyor? 

Durun..

Bu yazı, sizler icin günün herhangi bir anında bulunduğunuz mekan ve sahip olduğunuz koşulları aşarak; anınızı, duygu durumunuzu ve ruh halinizi bütünüyle paylaşabileceğiniz bir ortam uzerine hazırlandı. 

Daha bitmedi..

Kurgu aşaması ve tasarlama sürecini geride bırakıp aktif edilen sistem üzerinden, kendinize takma bir isim alarak hic zorlanmadan ve yabancılık çekmeden yeni insanlarla tanışmanın heyecanını yaşayabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey anasayfaya dönüp sohbete başlamak için nickinizi yazmanız..

Şimdi başlama zamanı!

Bu site, “burası senin ortamın” sloganıyla kurulmuş olup, insanların kolayca tanışıp arkadaşlık ortamı oluşturması adına hayata geçirilmiş  bir Ortamim.com projesidir. Keyifle tadını çıkartmanızı dileriz!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Burası Senin Ortamın!

Sizde mobil sohbet uygulamamızı indirip, heryerden anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden