Son dakika haber: Velayet davasını kaybeden Şeyma Subaşı’ndan göndermeli fotoğraf! “Hırs adamın gözünü kör eder..”

Son dakika haber: Velayet davasını kaybeden Şeyma Subaşı’ndan göndermeli fotoğraf! “Hırs adamın gözünü kör eder..”

Acun Ilıcalı’dan ayrılması magazin gündemine bomba gibi düşen Şeyma Subaşı ayrılık sonrası yeni sevgilisiyle görüntülenmişti. Hemen hemen her fırsatta kızı Melisa’yı Türkiye’de bırakarak sevgilisinin yanına giden Subaşı’yı mahkemeden şoke eden karar geldi. Gündeme son dakika olarak düşen olayda mahkeme ikilinin kızları Melisa’nın velayetini Şeyma Subaşı’ndan alarak babası Acun Ilıcalı’ya verdi. Olayı sevgilisinin memleketinde öğrenen Subaşı sosyal medya üzerinden göndermeli paylaşımlar yapmaya başladı. İşte Şeyma Subaşı’nın son olarak paylaştığı o fotoğraf…

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı dan boşanan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı geçtiğimiz gün velayet davasını kaybetmiş, kızı Melisa’nın veleyati baba Acun Ilıcalı’ya verilmişti. Magazin gündemine son dakika olarak düşen olay sonrası Şeyma Subaşı sosyal medya üzerinden peş peşe paylaşımlar yapmıştı.

Kızı Melisa’nın velayetini geçtiğimiz yıl boşandığı eşi Acun Ilıcalı’ya kaptıran sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı Instagram hesabından hırs göndermeli bir fotoğraf yayınladı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Burası Senin Ortamın!

Sizde mobil sohbet uygulamamızı indirip, heryerden anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden