Son dakika haber: Acun Ilıcalı’dan Şeyma Subaşı’na milyonluk darbe! Şeyma Subaşı artık…

Son dakika haber: Acun Ilıcalı’dan Şeyma Subaşı’na milyonluk darbe! Şeyma Subaşı artık…

2018 yılının son günlerinde magazin gündemine son dakika olarak düşen olay Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın ayrılması olmuştu. Evliliklerini bitirme kararı alan Ilıcalı ile Subaşı olayında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Boşanmanın hemen ardından yurtdışına giden Şeyma Subaşı’nın bir adamla sarmaş dolaş fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Merak konusu olan kişinin Guido Senia olduğu ve Subaşı’nın sevgilisi olduğu ortaya çıkmıştı. Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabından Acun ile olan fotoğraflarını silmesinin ardından, Acun Ilıcalı’dan Şeyma’ya milyonluk darbe geldi.Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ‘nın ayrılmasından sonra hergün Şeyma Subaşı cehpesinden haberler gelmeye devam ediyor. Acun’dan ayrıldıktan sonra yurtdışında sahilde bir adamla sarmaş dolaş görünen Subaşı magazin gündemine son dakika olarak düşmüştü. Boşanmanın ardından ismi bir çok kişiyle anılan Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin Guido Senia olduğu ortaya çıktı. Yaşanan son gelişmeyle Acun’dan Şeyma’ya milyonluk darbe geldi…

Geçtiğimiz sene sonu Şeyma Subaşı  ile evliliğini bitiren Acun Ilıcalı , eski eşine düğün hediyesi olarak aldığı villayı 13 milyon euroya satışa çıkardı.

“AYNI ŞEYLERDEN KEYİF ALMADIK”

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda Acun Ilıcalı ile evliliklerinin son zamanlarında aynı şeylerden keyif almadıklarını ve evliliklerini bu sebepten sonlandırdıklarını anlatmıştı. Subaşı, boşanmanın ardından İtalyan DJ Guido Senia ile yakınlaştı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Burası Senin Ortamın!

Sizde mobil sohbet uygulamamızı indirip, heryerden anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden