Sohbet Ortamında Tanışmak

Sohbet Ortamında Tanışmak

Sanal Ortamda Keyifli Arkadaşlıklar Sizleri Bekliyor

İnsan olmanın en temeli, iletişimdir. İnsan, iletişimi kaybettiğinde hayatı kaybeder. Bunu elden bırakmamak için de sürekli iletişim halinde kalmayı tercih eder. Her ne kadar insanın iletişime geçebileceği unsur sayısı çok geniş olsa da, doğayla, hayvanlarla, hayali varlıklarıyla, kendi beniyle ve daha pek çok şeyle insan iletişim kurabiliyor olsa da olmazsa olmazı başka insanlardır. Fakat bunu yapabilmek için mutlaka insanın karşısında birilerinin olması gerekir. Bu birilerinin aynı zamanda kendi tarzı ile iletişim kurulmaya açık olması gerekir. Yani etkileşimin oluşması gerekir. Oysa hepimiz biliriz ki; her insan herkesle iletişim kuramaz. Tabiri caizse kafa dengi birilerinin olması şarttır.

Günümüzde arkadaşlık, sohbet, iletişim her geçen gün daha farklı mecralara kayıyor. Aslında bu, bir değişimdir ve çok köklü gibi görünse de sadece yöntemleri, iletişim kanalları değişmektedir. Çünkü sonuçta iletişim kurulan yine insandır. Mekân ve zaman tahayyülü değişmesine rağmen insanın insanla iletişimi devam etmektedir. İşte Ortam olarak sizlere bunu sunuyoruz. Çağdaş kanallardan, teknolojinin imkânları üzerinden iletişim kurma kolaylığı sunuyoruz. Tamamen sohbet üzerine hazırlamış olduğumuz sitemizde muhabbet edebileceğiniz yüzlerce insan sizi bekliyor. Geniş bir kullanıcı ağına sahibiz ve yıllar içinde takip ettiğimiz titiz çalışmamız sayesinde seviyeli sohbet ortamlarını her geçen gün daha geniş kullanıcıya ulaştırmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Sohbet Odalarında Kafa Dengi Birileri Her Zaman Vardır

Sohbet, muhabbet insanın sosyalleşmesini arttırır. Duygu ve düşüncelerini paylaşmak insanı hem geliştirir hem de sıkıntılarından, dertlerinden, kederlerinden uzaklaştırır. Çoğu zaman sadece birilerine karşı konuşma isteği bile insanların hayatta en büyük beklentisi haline gelir. Oysa günümüzde çalışma temposunun yoğunluğu, kalabalık şehir hayatında insanların çokluk içinde yokluk yaşaması aradıkları kafa dengi kişilerin bulunmasını zorlaştırıyor. İşte Ortam olarak sohbet odalarımız ile sizlere bunu sağlıyoruz. Farklı konularda, çeşitli ilgi alanlarında onlarca başlıkta yüzlerce sohbet odası sizleri bekliyor. İlgi alanınıza veya o an ihtiyacınıza göre herhangi bir sohbet odamıza dâhil olup düşüncelerinizi açıklayabileceğiniz, farklı bir şeyle öğrenerek bir taraftan sosyalleşebileceğiniz diğer taraftan kendinizi geliştirebileceğiniz ortamları oluşturuyoruz.

Kurmuş olduğumuz sitemizi internet üzerinde işletiyoruz. Bu yüzden internetin bütün olanaklarından faydalansak da merkezi her zaman insanî değerlere ve insanî gereksinimlere veriyoruz. Bu yüzden geçmişte sadece bilgisayar üzerinden girilebilen sohbet odalarını çok daha geliştirmiş bulunuyoruz. Günümüzde internet kullanıcılarının %85’inin mobil cihazlardan internete girdiklerini, ihtiyaçlarını, isteklerini, gereksinimlerini buradan karşıladıklarınıgöz önünde bulundurarak sizlere mobil sohbet seçeneğini de sunuyoruz. Bu sayede İOS ve Android marketlerden uygulamamızı indirebilirsiniz. Akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde rahatlıkla sayfamıza girebilir, chat yapabilirsiniz.

Sitemiz ve mobil uygulamalarımız üzerinden sohbete başlamak ve arkadaşlık kurmak için tek ihtiyacınız internet bağlantısıdır. İnternetinizin olduğu her yerden farklı birileriyle sohbete başlayabilirsiniz. Ortamda sınır yoktur. Dünyanın her yerinden farklı kişilerle muhabbet edebilirsiniz. Hatta farklı dillerde sohbet edebilir, bir taraftan kendinizi geliştirebilir diğer taraftan farklı yerler hakkında bilgi alabilir, bulunduğunuz yerlerin güzelliklerini başkalarına aktarabilirsiniz.

Ortam ile Güvenli Chat Sizi Bekliyor

Sohbet odaları üzerinden chat yapmak son dönemde artan modalardan birisidir. Fakat burada önemli olan insanların seviyeli, kültürlü, bilgi üzerine sohbet edebilmeleri, arkadaşlıklarını kötü niyet üzerine değil de ihtiyaçları ve beklentileri üzerinden iyi niyet temelli oluşturmalarıdır. Sitemizde bunları sıkı takibini yaparak üyelerimizin rahatsız olacağı girişimlere izin vermiyoruz. Sanal ortam üzerinden sosyalleşmelerine olanak sağlamayı, kafa dengi birilerini bulabilmelerini, kendi ilgi alanları ve merak duydukları kategorilerde sohbet edebilmelerini sağlıyoruz. Dilerlerse zamanla arkadaşlıklarının gerçek hayata yansıyabilmesine imkân tanıyoruz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Burası Senin Ortamın!

Sizde mobil sohbet uygulamamızı indirip, heryerden anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden