Bensu Soral bu sefer yataktan paylaştı: Genelde böyleyim…

Bensu Soral bu sefer yataktan paylaştı: Genelde böyleyim…

Organize İşler Sazan Sarmalı filminin ‘Nazlı’sı Bensu Soral, yatakta çektiği makyajsız bir fotoğrafıyla takipçilerinden tam not aldı.

En son Show TV’nin ‘İçerde’ dizisi ile televizyonda görülen ve şu sıralar ‘Organize İşler Sazan Sarmalı’ filminin heyecanını yaşayan Bensu Soral, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla takipçilerini büyüledi.

Yataktan makyajsız bir pozunu yayınlayan Soral, fotoğrafa “Makyajsız, ojesiz, dağınık… Genelde böyleyim!” notunu düştü. Güzel oyuncunun paylaşmını gören bir takipçisi, “Vay be gerçekten çok güzelsin.” yorumunu yaparken başka bir takipçisi ise, “Doğal haliniz makyajlı halinizden daha güzel.” ifadelerini kullandı.

Bensu Soral, Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi ‘Organize İşler 2’de Asım Noyan’ın kızı Nazlı karakterine hayat verdi. Soral, filme dair verdiği bir röportajda ise çok heyecanlı oldığunu belirterek şu ifadeleri kullandı.

Benim ilk sinema filmimdi. O yüzden çok heyecanlıyım. Hele ki 13 yıl önce çekilmiş Organize İşler gibi kült bir filmin ikincisinde rol almak daha da mutlu etti beni. Yılmaz Erdoğan’la çalışmak harika bir duygu”dedi.

Bensu Soral 23 Mart 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. Bursa’da bulunan İnegöl Anadolu Lisesi’nde öğrenim gördü. Ardından, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de grafik üzerine eğitim görmeye başladı.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Burası Senin Ortamın!

Sizde mobil sohbet uygulamamızı indirip, heryerden anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden