Aşk Mektubu: Richard Steele’den Mary Scurlock’a

Aşk Mektubu: Richard Steele’den Mary Scurlock’a

Taşındı!
Richard Steele

Aşkın en yalın ve şairane yanı!

Madam,

İşkence etmekten zevk aldığı bir yüreğin hislerinden onu haberdar etmek için güzel duygularımı anlatmak üzere hangi dili kullanabilirim? Bir an bile gözlerimin önünden gitmiyorsunuz; sizinle birlikteyken de aramıza öyle bir mesafe koyuyorsunuz ki yine yokluk duygusu içinde oluyorum. Yaklaşmama izin verilmeyen bir güzelliğin büyüsüyle yükseliyorum. Uzun lafın kısası, bana kullandığınız bir yelpazeyi, maskeyi ya da eldiveni vermelisiniz, yoksa yaşayamam. Aksi halde her an elinizi öpmemi ya da yanınızda otururken mendilinizi çalmamı bekleyebilirsiniz. Siz bir anda güvence altına alınamayacak kadar büyük bir ikramiyesiniz, bu yüzden yavaş yavaş hazırlanmalıyım. Yoksa bu eşsiz armağan, zevkten aklımı yitirmeme neden olabilir. 

Sevgili Bayan Scurlock, sizi bu isimle çağırmaktan yoruldum. Bu yüzden bana bundan ne zaman kurtulacağınızı söyleyin, Madam; en itaatkar, en sadık, en mütevazı hizmetkarınız

Richard Steele. 

Kaynak: Büyük Adamların Aşk Mektupları

Bu mektubun devamına Büyük Adamların Aşk Mektupları kitabından ulaşabilirsiniz. Ya da sunucumuza/sohbet odalarımıza girerek talepte bulunabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Burası Senin Ortamın!

Sizde mobil sohbet uygulamamızı indirip, heryerden anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden