Arkadaş ortamım yok ne yapmalıyım?

Arkadaş ortamım yok ne yapmalıyım?

Arkadaş ortamına sahip olamamanızın bir çok sebebi olabilir. Bunların birkaçını sıralayacak olursak; yeterli sosyal aktivitelere katılmıyor, sosyal faaliyetlerde bulunmuyor, insanlarla iletişimde zayıf ya da yetersiz kalıyor olabilirsiniz. Çekingen ve içine kapanık bir karakterin getirdiği olumsuz sonuçlarda sizi arkadaş ortamı kurmak konusunda zor bir durumda bırakabilir.

Öncelikle hayatın her an ve alanını sosyal bir ortam gibi düşünebilirsiniz. İki kişinin bir araya geldiği her mekan bir ortamın başlangıcıdır ve bu ortamın kurulması karşılıklı diyalog kurmaktan yani sohbet etmekten geçer. Sohbet etmek demişken bunu konuşarak da yapabilirsiniz, yazışarak da bu anın içine katılabilirsiniz. Tam da bu noktada yazışarak sohbet etmenin konuşarak sohbet etmekten daha etkili ve kapsamlı olduğunu belirtmekte fayda var. Çünkü insan konuşurken aklından bir çok düşünce geçer ama örneğin mesaj yazarken bile tek bir amaca kanalize olursunuz ve o anın içinde tüm düşüncelerinizi karşı tarafa geçirebilirsiniz.

Şimdi kendinizi çok rahat hissederek yalnızlıktan kurtulupkolayca arkadaş edinebilecek ve yeni bir insanla tanışma heyecanını sizde yaşayabileceksiniz.

Çünkü;

Ortamim.Com bu doğrultuda kurulmuş online sohbet ve arkadaşlık ortamıdır. Simdiye kadar belkide bir arkadaş edinmek hiç bu kadar kolay olmadı. Burada yapmanız gereken tek şey bir kullanıcı adı yazarak sohbet odalarına bağlanmanız. Sohbet odalarında onlarca hatta yüzlerce kişi birbiriyle konuşuyor, ortam kuruyor yani ortamda buluşuyor. Ortama katılmak için burayı tıklayın. Ortam!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?




Burası Senin Ortamın!

Sizde mobil sohbet uygulamamızı indirip, heryerden anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden